Dzwoń: 601 172 651 lub pisz: sklep@splendore.pl

Każdy gabinet realizujący usługi kosmetyczno-zdrowotne powinien dopilnować, aby pracownicy nosili wysokiej jakości fartuchy kosmetyczne, które stanowią najlepszą wizytówkę tego typu placówek. Warto więc dokonać wyboru takiej odzieży roboczej, która doskonale odda unikalny charakter miejsca, a tym samym przyczyni się do budowania jego pozytywnego wizerunku wśród klientów.
W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zamówić fartuchy medyczne i kosmetyczne, zaprojektowane w eleganckim stylu. Zostały one uszyte z lekkich i przewiewnych materiałów, które nie krępują ruchów oraz pozwalają skórze optymalnie oddychać. Oprócz tego zastosowane materiały są odporne na gniecenie, a także łatwe w praniu i prasowaniu. Zastosowane w fartuchach kosmetycznych rozwiązania pozwalają ponadto uzyskać wizualny efekt wyszczuplenia.
Posiadamy w ofercie fartuchy kosmetyczne i medyczne w różnorodnych rozmiarach, kolorach, krojach oraz wzorach. Będą Państwo zatem mogli optymalnie dopasować odzież do specyfiki miejsca pracy, a także indywidualnych potrzeb personelu. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami w ramach kategorii i dokonania właściwego wyboru!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl