...

Meble kosmetyczne

Meble kosmetyczne stanowią podstawowy element wyposażenia gabinetu. Muszą być funkcjonalne, ergonomiczne i wytrzymałe lecz jednocześnie powinny być bardzo estetyczne. W trosce o Państwa wizerunek oraz wygodę pracy Państwa personelu przygotowaliśmy niezwykle bardzo bogatą ofertę mebli kosmetycznych. Meble kosmetyczne w naszej ofercie zróżnicowane są wzorniczo i materiałowo i wykonane starannie z zachowaniem wszystkich niezbędnych norm.

W asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór mebli kosmetycznych: fotele kosmetyczne manualne, hydrauliczne oraz elektryczne, fotele do pedicure, łóżka i stoły do masażu oraz fotele i łóżka masujące, pomocniki, stoliki oraz szafki kosmetyczne, taborety i podnóżki kosmetyczne, witryny i regały, wyposażenie recepcji – lady recepcyjne, stoły i krzesła, oferujemy również dodatki do mebli kosmetycznych ułatwiające pracę.

Szeroka oferta przygotowana dla Państwa stanowi duży atut lecz przemawiają za nami przede wszystkim jakość wykonania, trwałość produktów i zadowolenie Klientów. Jesteśmy pewni, że z nami wyposażą Państwo swój gabinet czyniąc go nie tylko funkcjonalnym ale również pięknym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl