Dzwoń: 601 172 651 lub pisz: sklep@splendore.pl
Kupuj taniej

Kursy mezoterapii igłowej

Kurs mezoterpaii igłowej - ostrzykiwanie

 

 

Kursy mezoterapii igłowej

 

 

Oferta skierowana jest do osób posiadających uprawnienia do wykonywania zawodu kosmetyczki czy kosmetologa, chcących podwyższyć swoje kwalifikacje w dziedzinie medycyny estetycznej.

Oferujemy szkolenia z zakresu medycyny estetycznej w następujących obszarach:

  1. Mezoterapia igłowa.
  2. Zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym:
  • Stopień I – obejmuje wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, linii marionetek, kurzych łapek oraz lwich zmarszczek,
  • Stopień II – obejmuje wypełnianie doliny łez, ust (kontur, kąciki, wypełnianie czerwieni wargowej), dłoni oraz zmarszczek poziomych na czole.

W czasie szkoleń uczestnicy zdobywają zarówno wiedzę teoretyczną jak i umiejętności praktyczne. Szkolenia prowadzi wykwalifikowana kadra posiadająca doświadczenie zarówno w medycynie estetycznej, jak i prowadzeniu szkoleń.

Zabiegi przeprowadzane są przy użyciu wysokiej klasy produktów marek BioHyalux® i Curamed® których wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest firma ALL MED. Są to certyfikowane, idealnie sterylne i całkiem bezpieczne preparaty, których głównym składnikiem jest czysty kwas hialuronowy.

  • Szkolenia organizowane są na terenie całej Polski.
  • Uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty ukończenia szkolenia, a także wszelkie materiały potrzebne do utrwalenia zdobytej wiedzy.
  • Koszt szkolenie wynosi 1500 zł brutto.

(W przypadku szkolenia z zakresu mezoterapii igłowej cena zawiera: cztery dowolnie wybrane ampułkostrzykawki preparatu Curamed® z serii Beauty Line, z których jedna wykorzystywana jest w części praktycznej szkolenia; w przypadku szkolenia z zakresu wypełniania kwasem hialuronowym cena zawiera: jedną ampułkostrzykawkę preparatu BioHyalux®, która wykorzystywane jest w części praktycznej szkolenia i 2 sztuki dowolnie wybranych preparatów BioHyalux®)

 

Dla zapoznania się z pełną ofertą kursów zapraszamy do kontaktu:

tel. 601 172 651

email sklep@splendore.pl

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl