Dzwoń: 601 172 651 lub pisz: sklep@splendore.pl
Kursy Stylizacji

Kursy i szkolenia w Akademii Stylizacji Splendore 

 

kursy-stylizacji-paznokci
     
Kursy mezoterapii igłowej

Kursy stylizacji paznokci

 Kursy stylizacji rzęs

 

 

Nauka tworzenia atrakcyjnego  image´u

Stworzona dzięki naszej pasji i zaangażowaniu Akademia Stylizacji Splendore to miejsce, gdzie odnajdziesz harmonię i odetchniesz od zgiełku codzienności, a jednocześnie masz szansę zyskania wiedzy w zakresie budowania pozytywnego wizerunku personalnego. Jeśli zatem interesuje Cię piękno i estetyka ludzkiego ciała, modne stylizacje i atrakcyjny wygląd, zapraszamy do naszej akademii stylizacji wizerunku, niezależnie od tego, czy celem jest własny efektowny image, czy wizerunek Twojego klienta.

W rezultacie naszych szkoleń, zarówno zawodowych, jak i dostosowanych do indywidualnych potrzeb kursantów, nie tylko nauczysz się odkrywania naturalnego piękna, ale także dokonywania prawdziwych metamorfoz w odniesieniu do wyglądu. Kurs kreowania indywidualnego wizerunku oraz szkolenia z dziedziny modnego makijażu, stylizacji fryzur i kursy stylizacji paznokci, pozwolą zdobyć konkretną wiedzę na temat profesjonalnych technik stylizacji i najnowszych trendów oraz zyskać zdolność czynienia każdego pięknym i atrakcyjnym dla otoczenia.

Dzisiaj człowiek sukcesu to osoba świadomie budująca własny wizerunek. Nasza Akademia Stylizacji i urody daje szansę zarówno zawodowym wizażystom, jak i osobom pragnącym zdobyć tego rodzaju umiejętności na własny użytek.

 

Szansa na karierę zawodową

Sukces w dzisiejszym świecie oznacza nie tylko odpowiednie kwalifikacje i kompetencje, ale także coraz częściej świadomie wykreowany image. Elegancki strój, staranny, modny i adekwatny do okoliczności makijaż, wystylizowana fryzura, to nieodłączne elementy wizerunku osoby, której towarzyszą powodzenie i uznanie osobiste i zawodowe.

Nic dziwnego, że profesje takie jak wizażysta, kosmetyczka, czy stylistka paznokci cieszą się coraz większą popularnością. Akademia Stylizacji i wizażu Splendore proponuje kurs kreowania indywidualnego wizerunku obejmujący między innymi cykl szkoleń kosmetycznych, stylizacji fryzur i paznokci, make-up´u i innych. Oferowane przez Akademię Stylizacji szkolenia otworzą przed Wami nowe perspektywy, umożliwiając zdobycie odpowiednich kwalifikacji i umiejętności do wykonywania tak poszukiwanych dzisiaj i modnych zawodów, jak stylista, kreator wizerunku, specjalista od makijażu, stylista fryzur, stylista paznokci.

Dzięki naszym szkoleniom poznasz najnowocześniejsze techniki i modne trendy, zyskasz możliwość stworzenia profesjonalnego portfolio, a przez to staniesz się bardziej konkurencyjny na rynku pracy. Kurs wizażu w Akademii Stylizacji Splendore to istotny krok na drodze do zawodowej kariery!

 

 

Dla zapoznania się z pełną ofertą kursów zapraszamy do kontaktu:

tel. 601 172 651

email sklep@splendore.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl