Dzwoń: 601 172 651 lub pisz: sklep@splendore.pl
Pasty cukrowe ROYX PRO w Splendore 0

Firma Splendore jest przedstawicielem handlowym firmy ROYX PRO, która jest polskim producentem pasty cukrowej, spełniającym wysokie standardy europejskie. Marka, jak i sam produkt, powstała w 2013 roku, a produkcja pasty cukrowej została zaprojektowana zgodnie z europejskimi standardami GMP. Wszystkie kosmetyki zostały poddane badaniom i posiadają oceny bezpieczeństwa.
Pasty cukrowe ROYX PRO to najwyższej klasy produkty, powstałe na bazie opracowanych autorsko receptur. Posiadamy pasty cukrowe dla każdego rodzaju włosów i skóry. Natomiast wysoka jakość produktów została doceniona nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. Wysyłamy produkty do Kuwejtu, Belgii, Holandii, Litwy, Łotwy, Finlandii oraz Niemiec.
W ofercie firmy Splendore jest, aż sześć rodzajów past cukrowych. Różnią się nie tylko składem, ale również stopniem twardości, dzięki temu zarówno osoba początkująca w używaniu pasty cukrowej, jak i o znacznym stopniu zaawansowania, znajdzie dla siebie produkt, który spełni jej oczekiwania.

Pasta cukrowa ROYX PRO jest produktem w 100% naturalnym. Stworzona została na bazie naturalnych składników takich jak: woda, kwasek cytrynowy, cukier, maranta, mika, tapioka. Nie zawiera żadnych parabenów czy substancji chemicznych. Naturalnym konserwantem jest cukier.
Pasta cukrowa ROYX PRO jest idealna dla osób, których skóra jest wrażliwa i skłonna do podrażnień. Podczas zabiegu nie tylko usuwamy zbędne owłosienie, ale także peelingujemy i odżywiamy skórę. Pasta cukrowa jest bezwzględna nawet dla bardzo krótkich włosków, wystarczą 2-3 mm, a produkt świetnie poradzi sobie z ich usunięciem. Kolejną zaletą jest fakt, że po depilacji pastą cukrową włosy nie wrastają, ponieważ są usuwane w całości zgodnie z kierunkiem ich wzrostu. Pasta cukrowa ma temperaturę pokojową, a więc nie parzy, nie wywołują podrażnień i właściwie bezpośrednio po depilacji pastą cukrową można bez problemu eksponować nogi.
Depilacja pastą cukrową przynosi zdumiewające efekty, ponieważ potrafią się one utrzymać nawet do dwóch miesięcy. Pasta cukrowa nie ma przeciwwskazań do użycia, ponieważ jest w pełni produktem naturalnym. Produkt ten można stosować w przypadku żylaków, popękanych naczynek, a także w okresie ciąży. Jest więc doskonałą alternatywą dla wosków, które przede wszystkim podrażniają skórę, mają przeciwwskazania dla osób z żylakami, są gorące, parzą i utrzymują bardzo krótkie efekty depilacji.
Do zmycia pasty cukrowej wystarczy jedynie ciepła woda – koniec z klejącą skóra po zabiegu! Aplikację pasty cukrowej można powtarzać wielokrotnie w jednym miejscu, dzięki czemu gwarantuje to dokładność oraz zwiększa wydajność produktu. Ból związany z zabiegiem jest ograniczony do minimum, ponieważ pasta nie przykleja się do żywych komórek naskórka.
Kursy, szkolenia z depilacji pasty cukrowej
Oferujemy szkolenia z depilacji pastą cukrową ROYX PRO.
Do wyboru są 3 pakiety szkoleniowe:
1. PAKIET DUŻY 600 zł
2. PAKIET MAŁY 420 zł
3. PAKIET PODSTAWOWY 250 zł
Szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie, przez wykwalifikowanego szkoleniowca ROYX PRO. Szkolenie trwa 6-8 godzin. W jego skład wchodzi część teoretyczna (około 1 godziny), oraz część praktyczna, podczas której uczą się Państwo techniki depilacji na modelce takich części ciała jak nogi, ręce, pachy, bikini, okolice intymne czy okolice twarzy.
Gwarantujemy, że Państwa klientki będą zadowolone z takiego zabiegu depilacji i na pewno wrócą na kolejne! Uzyskujemy liczne informacje od kosmetologów, ze wprowadzenie do gabinetów usługi depilacji pastą cukrową spowodowało wzrost klientek. Baza klientek gabinetów powiększyła się o osoby z żylakami, pękającymi naczynkami i do zadowolonej grupy klientek dołącza coraz częściej ta grupa pań, która do tej pory korzystała z depilacji woskiem.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl