Dzwoń: 601 172 651 lub pisz: sklep@splendore.pl

Mistrzowskie fryzury

Dzięki pomocy stylistów fryzur, którzy swoje projekty opracowują wykorzystując głowy fryzjerskie L'IMAGE nauczysz się w prosty sposób wykonywać nawet najbardziej wymowne fryzury. Jeśli posiadasz mistrzowskie umiejętności to z pewnością oglądając te prace zainspirujesz się do wykonania własnych pokazów. Przy okazji zwróć uwagę jak pieczołowicie wykonane są głowy fryzjerskie L'IMAGE i z jaką łatwością się na nich pracuje.

 

MODNA FRYZURA W STYLU LAT 80-TYCH
Trend 2021 roku

Olha Fesenko wykonała swoją stylizację wykorzystując głowę fryzjerską firmy L'IMAGE zakupioną w naszym sklepie internetowym. Fryzurę opracowała na główce treningowej LUNA 60 cm włos ludzki.

 

GRZYWKA PROSTA A ZA RAZEM UCIEKAJĄCA DO TYŁU

Szukasz sposobu jak obciąć i wymodelować grzywkę?✂️ Chcesz aby Twoja grzywka uciekała na boki? Zapraszam do obejrzenia filmu! 🎞 Fengii do wykonania swojej mistrzowskiej stylizacji grzywki wykorzystał model główki ADINA. Kilka prostych i szybkich cięć mistrza daje wspaniały efekt.

 

JAK ZA POMOCĄ LOKÓWKI ZROBIĆ FALE?

Zastanawiasz się w jaki sposób zrobić loki lub fale? Oto krótki film szkoleniowy dla fryzjerek i fryzjerów.✂️  Zapraszam do obejrzenia filmu! 🎞 Fengii do wykonania swojej mistrzowskiej stylizacji grzywki wykorzystał model główki ADINA. Kilka prostych i szybkich cięć mistrza daje wspaniały efekt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl