Dzwoń: 601 172 651 lub pisz: sklep@splendore.pl
Apis Serum odmładzające z komórkami macierzystymi z pomarańczy i citrusem 0

Komentarz nadesłany przez naszą zadowoloną klientkę: "...Apis Serum odmładzające z komórkami macierzystymi z pomarańczy i citrusem

Uwielbiam testować różne kosmetyki, a najbardziej wtedy, gdy zaskakują mnie pozytywnie widocznymi efektami. Z firmy Apis mam dzięki temu kilka ulubionych kosmetyków zarówno pod makijaż jak i do typowej pielęgnacji cery. Korzystałam już z serum Apisa, ale tym razem chciałam przetestować Serum Odmładzające do twarzy z komórkami macierzystymi z pomarańczy i citrusem o poj. 100ml.

Wiadomo nie od dzisiaj, że roślinne komórki macierzyste doskonale regenerują i odbudowują komórki skóry. Mają zdolność mnożenia się co jest ich główną zaletą i stąd kosmetyki zawierające roślinne komórki macierzyste tak efektywnie działają.

Jestem kobietą w wieku 50+ i tu kosmetyki mają wyzwanie by pokazać pozytywny efekt działania na mojej skórze. Serum odmładzające Apis z komórkami macierzystymi z pomarańczy doskonale sobie poradziło. Skóra ma lekki efekt napięcia, wydaje się być bardziej ujędrniona, doskonale się wchłania i nie pozostawia na twarzy żadnych efektów błyszczenia się cery. Widać, że ten kosmetyk działa zarówno wizualnie na zewnątrz jak i idealnie w głębszych pokładach skóry.

Panie które chciałyby zobaczyć, że kosmetyki w domowej pielęgnacji potrafią zdziałać cuda namawiam do używania Serum odmładzającego z komórkami macierzystymi z pomarańczy i citrusem, ale nie tylko. W domu można fantastycznie zadbać o cerę tylko trzeba wiedzieć co używać. Apis ma fajne kosmetyki z różnym przeznaczeniem i różnymi efektami działania do różnego rodzaju cery. Mają fajne kremy, serum czy koncentraty. Firma Apis postarała się, żeby te kosmetyki naprawdę działały. Wsparcie informacyjne o kosmetykach Apis można uzyskać w Hurtowni Splendore w Warszawie, na miejscu lub telefonicznie. Personel tam pracujący służy profesjonalnym wsparciem.

Anna..."

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl