DECOMEDICAL - DEPILATOR do koagulacyjnej epilacji DEC22

Dostępność: duża ilość
Cena zakupowa: 4 674,00 zł 4674.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: PANDA
Kod produktu: 9359

Opis

DECOMEDICAL - DEPILATOR do koagulacyjnej epilacji DEC22


Depilator wielofunkcyjny  jest urządzeniem do depilacji poprzez użycie igły, pęsety i sondy. Przy depilacji z użyciem igły, jest ona wkładana do cebulki włosowej  przez co emitowany jest strumień o wysokiej częstotliwości w czasie frakcji sekundy; elektromagnetyczne fale wyładowania emitowane są poprzez mały przycisk umieszczony na uchwycie igły. Pęseta jest szczególnie zalecana przy delikatnej i wrażliwej skórze; Pęseta, której dolna część jest izolowana aby uniknąć poparzeń skóry, stosowana w pobliżu komórek wzrostowych włosa, tnie włos bez żadnych nieprzyjemnych wrażeń. Depilacja sondą umożliwia penetrację właściwego żelu do cebulki włosowej, niszcząc go. Urządzenie wyposażone jest w czasomierz, pozwalający ustawić czas zabiegu w minutach.

Depilator wielofunkcyjny  używa strumienia o częstotliwości radiowej. Jest właściwym rozwiązaniem dla bardziej opornych włosów. W przypadku depilacji z wykorzystaniem igły, konieczne jest używanie tych samych sterylnych igieł jednorazowych z którymi urządzenie zostało dostarczone. Faktycznie igły te idealnie pasują do uchwytu na igły i epilacja nimi będzie delikatniejsza.

Depil System Complex 2000 jest dostarczany  z: uchwytem na igły - ACO628, 10 sterylnymi jednorazowymi igłami – ACO636 i narzędziem do usuwania osłonki z igły,  jedną pęsetą AC0629;  uchwytem termokonduktorowym AC0646, dużą elektrodą termokonduktorową AC0648; małą elektrodą termokonduktorową AC0647

Opinie o produkcie (0)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl