KLIMAZON BEAUTIFUL stojący

Dostępność: duża ilość
Cena zakupowa: 6 981,00 zł 6981.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: AYALA
Kod produktu: 3683

Opis

BEAUTIFUL

 

PROSTOTA W UŻYCIU

Beautiful Standard umożliwia ręczne zaprogramowanie w zależności od czasu, wentylacji, temperatury i ruchów paraboli, przy czym należy postępować zgodnie z radami opisanymi na przodzie klawiatury. Uwzględniając Twoje doświadczenie zawodowe w pracy z różnymi typami włosów, Beautiful pozwoli Ci osiągnąć perfekcyjny wynik końcowy. Urządzenie pracuje w sposób całkowicie niezależny, z wysoką precyzją i punktualnością. O zakończeniu zadanego programu poinformuje Cię harmonijny i dyskretny dźwięk.

 

 

SUSZENIE W RUCHU Parabole Beautiful obracają się ruchem zmiennym, ze strony prawej ku lewej i z lewej ku prawej, tak w pozycji otwartej jak i zamkniętej. W ten sposób suszenie jest jednolite, delikatne i przenika całą fryzurę.

 

 

KOMFORT W POZYCJI OTWARTEJ Beautiful jest urządzeniem otwartym – górna część dzwonu jest bardziej pojemna, niż w przypadku innych kasków i może pomieścić nawet najbardziej obszerne fryzury. Klient może poruszać się, rozglądać i rozmawiać z taką swobodą, jakiej nie zapewni żaden inny kask.

 

 

IDEALNA POZYCJA Dla uzyskania znakomitego rezultatu urządzenie Beautiful powinno być umieszczone w odległości 5 cm od głowy klienta.

 

 

SUSZENIE LUŹNYCH WŁOSÓW Beautiful w wersji kasku (z parabolami zamkniętymi) umożliwia najlepsze wysuszenie każdego rodzaju włosów (krótkie, średnie lub długie). Może być także stosowane do fryzur z lokówkami.

 

BEAUTIFUL ELECTRONIC

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Model BEAUTIFUL został zaprojektowany i skonstruowany tak, aby umożliwić suszenie każdego rodzaju włosów (segmenty hełmu zamknięte = użycie hełmu) lub realizację innych czynności technicznych (segmenty hełmu otwarte).

Korzystanie z urządzenia BEAUTIFUL jest wyjątkowo proste.

 

WŁĄCZANIE URZĄDZENIA

A1) Wcisnąć przełącznik główny „N” - podświetlą się wyświetlacze. USTAWIANIE CZASU PRACY

A2) Ustawić żądany czas pracy (przyciski z zegarkiem). Zadany czas będzie wskazany na prawym wyświetlaczu. USTAWIANIE TEMPERATURY PRACY

A3) Wciskając przycisk ustawić żądaną temperaturę. Zadana temperatura będzie wskazana na wyświetlaczu „temperature”. ROZPOCZĘCIE PRACY

A4) Włączyć urządzenie przyciskiem „start”. Lewy wyświetlacz początkowo pokaże ten sam czas pracy, co prawy wyświetlacz. W trakcie pracy czas na lewym wyświetlaczu będzie odliczany do 0 minut, natomiast prawy wyświetlacz będzie ciągle pokazywał zadany czas. USTAWIANIE PRĘDKOŚCI WENTYLATORA

A5) Wciskając przycisk wentylatora, wybrać żądaną prędkość. Na wyświetlaczu pokazywane są trzy prędkości wentylatora. RUCH OBROTOWY SEGMENTU HEŁMU

A6) Przyciskiem regulującym można uruchomić lub zatrzymać segmenty hełmu. KONIEC PRACY Tryb automatyczny: Po upływie zadanego czasu przez kilka sekund rozlegać się będzie sygnał dźwiękowy.

 

Tryb ręczny: Wcisnąć przycisk „stop”.

 

 

OSTRZEŻENIE Urządzenia BEAUTIFUL nie należy używać w pobliżu wanien, umywalek, zlewów i innych pojemników z wodą. Urządzenia elektryczne mogą być niebezpieczne nawet wtedy, gdy są wyłączone, dlatego zawsze należy wyjmować wtyczkę z sieci, gdy suszarka nie jest używana. W celu dodatkowego zabezpieczenia należy zainstalować sieciowy awaryjny wyłącznik zabezpieczający, o znamionowej wartości prądu wyłączającego nie wyższej niż 30 mA. Dodatkowe szczegóły na ten temat można uzyskać u specjalisty – elektryka.

 

UWAGA! Jeśli wystąpi jakikolwiek problem z urządzeniem, należy skontaktować się z serwisem. ! Podczas pracy z urządzeniem nigdy nie należy przy nim manipulować. Może to skutkować utratą gwarancji.

Opinie o produkcie (0)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl