KLIMAZON BEAUTIVAP wiszący

Dostępność: duża ilość
Cena zakupowa: 8 168,00 zł 8168.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: AYALA
Kod produktu: 3689

Opis

„BEAUTIVAP”

 

PROSTOTA UŻYCIA Beautivap Standard jest urządzeniem funkcjonalnym i kompleksowym, oraz wyjątkowo praktycznym. Jest wyposażone w pamięć z sześcioma programami pracy, które można ręcznie zmieniać, również podczas pracy urządzenia, regulując czas i ilość wytwarzanej pary. Gdy Beautivap zakończy program, poinformuje Cię o tym automatycznie za pomocą przyjemnego dźwięku.

 

PIĘKNE NA DŁUŻEJ Beautivap jest nadzwyczajnym urządzeniem dla pięknych włosów. Wydobywająca się z niego para otwiera łuski włosa sprawiając, że takie zabiegi jak farbowanie, trwała, odbarwianie i lecznicze kompresy lepiej się przyswajają. Dzięki działaniu pary produkty zostają szybko wchłaniane, wnikają głęboko i utrzymują swoje działanie przez dłuższy czas, a rezultatem jest nadzwyczajny połysk i miękkość. ! Jest ważne, by szczegółowo kontrolować zabieg fryzjerski w trakcie oddziaływania pary, aby uzyskać jak najlepsze wyniki tej operacji zarówno z uwagi na ułożenie włosów, jak i użyte preparaty, a także w zależności od rodzaju układanych włosów.

 

DUŻY KOMFORT Bardzo szeroki hełm Beautivap jest w stanie pomieścić każdego rodzaju fryzurę, nawet tę najobszerniejszą. Stożkowy profil dzwonu zbiera parę w formie wody i kieruje ją do malutkiego zbiorniczka, więc nawet najmniejsza kropla wody nie spada na podłogę. Beautivap wykonuje ruch huśtawkowy, dzięki czemu zbliża się do fryzury aż do osiągnięcia idealnej pozycji roboczej. Idealna pozycja urządzenia podczas pracy wynosi około 2 cm od górnej części dzwonu.

 

ZALETY OZONU Ozon zwiększa działanie zabiegów estetycznych i leczniczych bez niszczenia włosów i skóry. Stymuluje wzrost włosów i chroni przed ich wypadaniem, a efekt sterylizacji na powierzchni skóry eliminuje tworzenie się łupieżu. Beautivap wytwarza ozon z zapewnieniem całkowitego bezpieczeństwa Tobie i Twoim klientom, a jego działanie jest zgodne z najbardziej wymagającymi normami europejskimi.

 

BEAUTIVAP instrukcja obsługi

NAPEŁNIANIE WODĄ

1.Odkręcić i wyjąć korek (L).

2.Napełnić urządzenie wodą wykorzystując do tego celu specjalną butelkę (D) z zestawu (butelka ma taką samą pojemność, jak zbiornik urządzenia Beautivap).

3.Włożyć korek (L) na miejsce i mocno go dokręcić. Ostrzeżenie! Podczas napełniania wodą trzymać urządzenie Beautivap pionowo. Jeśli korek (L) nie zostanie odpowiednio mocno dokręcony, urządzenie nie będzie pracować. Należy używać wody destylowanej.

 

WŁĄCZENIE URZĄDZENIA BEAUTIVAP

1.Wcisnąć przełącznik główny „N”. Zaświeci się dioda sygnalizacyjna.

2.Urządzenie Beautivap znajduje się teraz w fazie wstępnego podgrzewania (Stand-by) i będzie potrzebować około 4 minut, aby doprowadzić wodę do temperatury roboczej, potrzebnej by urządzenie zaczęło pracę.

 

ROZPOCZĘCIE PRACY

1.Wcisnąć przycisk do wyboru żądanego programu pracy. Zaświeci się dioda sygnalizacyjna wybranego programu. 2.Wcisnąć przycisk rozpoczynający pracę. Wyświetlacz będzie teraz pokazywał czas pracy w minutach. Dioda znajdująca się na prawo od przycisku zaświeci się, potwierdzając rozpoczęcie pracy. Uwaga! Para zostanie wytworzona po około 30 sekundach. ZAKOŃCZENIE PRACY 1.Automatyczne: po upływie zaprogramowanego czasu, sygnalizowane sygnałem dźwiękowym.

2.W trybie ręcznym: przez wciśnięcie przycisku kończącego pracę. Uwaga! Po zakończeniu pracy urządzenie Beautivap zostanie przełączone w stan gotowości (Stand-by) do rozpoczęcia następnej pracy. Aby całkowicie odłączyć urządzenie, należy użyć wyłącznika głównego 'N” .

 

OPRÓŻNIANIE WANIENKI ŚCIEKOWEJ

1.Para, która ulegnie skropleniu na przezroczystej kopule urządzenia, jest odprowadzana i zbierana w wanience ściekowej, znajdującej się wewnątrz urządzenia Beautivap.

2.Aby opróżnić wanienkę ściekową należy otworzyć zawór spustowy „I”.

3.Jeśli użytkownik zauważy wodę gromadzącą się na spodzie przezroczystej kopuły będzie to oznaczać, że wanienka ściekowa powinna zostać opróżniona.

Opinie o produkcie (0)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl