Dzwoń: 601 172 651 lub pisz: sklep@splendore.pl

Karboksyterapia UNIQUE TECHNOLOGIE™ JULIE

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena zakupowa: 30 000,00 zł 30000.00
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: VENUS
Kod produktu: 805BX_20170410094056

Opis

Karboksyterapia UNIQUE TECHNOLOGIE™ JULIE

Inteligentny system karboksyterapii Julié samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium i stopnia zaawansowania.

Zanim wykonasz zabieg - aparat wskaże Ci miejsca iniekcji, określi pożądany przepływ i ilość gazu na jedno wkłucie, odpowietrzy układ urządzenia, a nawet wyświetli kluczowe informacje dotyczące wykonania zabiegu w określonym wskazaniu.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA PRODUCENTA

Systemy zastosowane w urządzeniu:

  • Air Clean System - odpowietrzanie systemu

Zadaniem programu ACS® jest całkowite pozbycie się powietrza atmosferycznego  ze wszystkich podzespołów urządzenia. największy nacisk położony jest na oczyszczenie układu pompy infuzyjnej aparatu. ACS© to jeden z najbardziej innowacyjnych systemów zabezpieczających, który został wykorzystany w aparaturze estetycznej. Zastosowanie ACS® minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji pozabiegowych o blisko 84,6%.

  • Double Heating System - podwójne podgrzewanie gazu

Double Heating System to innowacyjny tryb podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla. Jest to opatentowane połączenie zewnętrznego oraz wewnętrznego systemu grzewczego, które mogą działać jednocześnie lub zupełnie niezależnie od siebie.

Synchronizacja obu systemów grzewczych umożliwia uzyskanie wysokiej temperatury gazu, który podawany jest wysokim przepływem dwutlenku węgla nawet do 100-150 cc/min. Jest to przepływ wymagany przy zabiegach na ciało, takich jak cellulit, rozstępy, czy zlokalizowana tkanka tłuszczowa. DHS® pozwala na pełną regulację temperatury, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości podgrzewacza zewnętrznego, mamy pewność, że gaz CO2 faktycznie osiąga temperaturę, którą widzimy na wyświetlaczu.

  • Precision Flow Control - precyzyjna kontrola przepływu dwutlenku węgla

Karboksyterapia Julié jest wyposażona w inteligentny system PFC®, który pozwala na precyzyjną regulację przepływu dwutlenku węgla od 1 do 150 cc/min.

Dzięki dokładnej kontroli przepływu gazu, możliwe jest właściwe zastosowanie się do ogólnoświatowych protokołów zabiegowych, które w warunkach klinicznych potwierdziły efektywność oraz bezpieczeństwo karboksyterapii.

Inżynierowie odpowiedzialni za projektowanie urządzenia Julié dołożyli wszelkich starań, aby moduł PFC® gwarantował najwyższe standardy pracy zarówno pod kątem precyzji dawkowania jak i bezpieczeństwo iniekcji.

  • Hybrid Filtering System

Julie to jedyna karboksyterapia na rynku wykorzystująca zaawansowany system filtracji gazu - Hybrid Filtering System. HFS® to złożony z dwóch niezależnych filtrów układ zapewniający izolację gazu od cząsteczek stałych. Pierwszy z filtrów znajduje się bezpośrednio przy butli CO2, gwarantując transport oczyszczonego gazu do układu podawania. Drugi filtr jest filtrem sterylnym i znajduje się bezpośrednio u wylotu podajnika, dzięki czemu uzyskujemy 100% pewność najwyższej czystości gazu. To innowacyjne rozwiązanie maksymalizuje bezpieczeństwo pacjenta i daje pewność poprawnie wykonywanego zabiegu.

Karboksyterapia UNIQUE TECHNOLOGIE™ JULIE zawiera Certyfikat medyczny

Karboksyterapia "Julié" pracuje na najwyższej klasy gazie medycznym LAPAROS, którego cechuje unikalna sterylność oraz czystość powyżej 99,5%. Wybór karboksyterapii "Julié" daje Ci gwarancję bezpieczeństwa. Sam aparat posiada wymagane certyfikaty jakości, jednak pamiętajmy, że najważniejsza jest jakość wykorzystywanego, podczas zabiegu gazu CO2. Jedynie medyczny dwutlenek węgla o czystości > 99,5% daje nam pewność, że terapia będzie bezpieczna i pozbawiona niepożądanych skutków ubocznych. Podstawowe parametry gazu przeznaczonego do iniekcji, to < 1% tlenu, < 4% azotu oraz > 95% dwutlenku węgla.


Pamiętaj, aby zawsze wybierać najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla swoich Klientów!


Wykorzystanie gazu zawierającego więcej niż 1% tlenu spowoduje dużą bolesność zabiegu oraz prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji, natomiast wysoka zawartość azotu zaburza prawidłowe wchłanianie dwutlenku węgla.

 

Przy zakupie tego sprzętu zapewniamy szkolenie z jego obsługi GRATIS!

 

Wybór okolicy zabiegowej:

Wybór stadium:

Opinie o produkcie (0)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl