Dzwoń: 601 172 651 lub pisz: sklep@splendore.pl

Magnetis Terapia Polem Magnetycznym

Dostępność: duża ilość
Cena zakupowa: 3 400,00 zł 3400.00
ilość szt.

Opis

Profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne Magnetoterapia & Odmładzanie jest prawdziwą innowacją na polskim rynku !
Nowoczesny desing oraz niezwykła skuteczność zabiegów w połączeniu z precyzją wykonania i nalepszą jakością sprawdzą się w każdym gabinecie.
Prezentowany sprzęt przyciągnie nowych klientów i sprawi, że salon kometyczny stanie się ekskluzywny.
Magnetoterapia wykorzystuje zmienne pola magnetyczne impulsowe, działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo oraz przekrwiennie.

Organizm człowieka wytwarza energię pola magnetycznego o niskiej częstotliwości od kilku do kilkudziesięciu Hz. To pole jest swoiste i bardzo delikatne. Jest ono także niezbędne dla zapewnienia komunikacji międzyneuronowej w systemie nerwowym i do prawidłowego działania narządów wewnętrznych.
Pole magnetyczne w życiu człowieka nie powinno być zakłócane przez zwiększanie lub obniżanie poziomu. Zaburzenia w równowadze pola mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Tradycyjna chińska medycyna mówi o konieczności stabilności pola. Można to uzyskać poprzez unikanie stresu i innych czynnikow zewnętrznych, jednak oczywistym jest, że w codziennym życiu nie jestesmy w stanie tego uczynić. Urządzenie wielofunckyjne jest jednak doskonałą alternatywą na to. W prosty sposób może zredukować stres i poprawić nasze pole magnetyczne. Także pozwala na przyspieszenie metoabolizmu, transportu energii i elementów przemiany materii do różnych organów. Moze także zupełnie wyeliminować wszelkie problemy związane z zaburzeniami stabilności pola magnetycznego. Należy wiedzieć, że człowiek nie ma żadnych receptorów pola magnetycznego, to znaczy, że żadnym zmysłem nie wyczuwa obecności tego pola.
Struktury ciekłokrystaliczne, występujące w tkankach, również są wrażliwe na pole magnetyczne. Można zatem przypuszczać,
że pod wpływem pola magnetycznego może zmieniać się przepuszczalność błon. Magnetoterapia wykorzystuje zmienne pola magnetyczne impulsowe, działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo oraz przekrwiennie.

DZIAŁANIE:
Urządzenie służy do aktywacji energii, działania termicznego i magnetycznego energii. Poprzez oddziaływanie polem magnetycznym usuwa z organizmu szkodliwe substancje. Poprawia także syntezę kolagenu o aż 300 %. Także pomaga w przyswajaniu niezbędnych pierwiastków ( cynk, magnez, żelazo, miedz, mangan itp) aby usprawnić funkcjonowanie ciała i zachować w nim równowagę yin i yang. Wzmacnia i nawilża skórę.

WSKAZANIA:
- sucha skóra
- zmarszczki
- zwiotczenie skory
- duże pory
- przebarwienia skórne
- wczesna menopauza
- zaparcia
- bezsenność
- bóle głowy
- drażliwość

DANE TECHNICZNE:
Napięcie: AC 220V lub 110V; 50/60Hz
Moc: 30W

Opinie o produkcie (0)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl