Dzwoń: 601 172 651 lub pisz: sklep@splendore.pl

Krem znieczulający Lidokaina 12% Wake up Beauty

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena zakupowa: 45,00 zł 45.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Krem znieczulający Wake up Beauty

stosowany podczas makijażu permanentnego, piercingu oraz tatuażu a także zabiegów kosmetycznych.


Pojemność: 20 ml

TERMIN WAŻNOŚCI: 01/2021

Połączenie razem trzech substancji znieczulających tworzy skuteczny środek znieczulający, zwężający naczynia krwionośne, redukujący obrzęk, zasiniaczenie oraz krwawienie. Dzięki temu dodatkowo pomaga podczas zabiegów na ustach czy wewnętrznych częściach ramion, gdzie siniaki oraz krwawienie są dodatkowym problemem.

Wyłącznie do użytku zewnętrznego: Czasowo redukuje ból i opuchliznę powstałe w skutek tatuowania, kolczykowania lub wykonywania makijażu permenentnego. Przed zastosowaniem upewnij się, że Twój klient nie jest uczulony na miejscowe środki znieczulające. Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Użyć przed upłynięciem daty ważności podanej na opakowaniu.

UWAGA: Unikać bezpośredniego kontaktu z gałką oczną. W przypadku kontaktu przepłukać dużą ilością sterylnej soli fizjologicznej i skontaktować się z lekarzem okulistą. Nie połykać. W razie przypadkowego połknięcia skontaktować się z lekarzem. Nie stosować w trakcie ciąży oraz karmienia piersią.

STOSOWANIE PRZED I W TRAKCIE ZABIEGU

Środek stosować podczas bolesnych zabiegów celem utrzymania efektu znieczulenia wcześniej zastosowanych środków. Stosowany jest także jako znieczulenie przygotowawcze.

Podczas stosowania zawsze używaj rękawiczek.

Nanieś niewielką ilość żelu na obszar znieczulenia, przykryj folią I odczekaj 2 – 5 minut lub do momentu gdy efekt znieczulenia zacznie działać.

Przed kontynuacją zabiegu należy zetrzeć pozostałą ilość środka, tak aby glicerynowa baza nie wnikała w skórę. Nie stosować środka ponownie na tym samym obszarze, gdyż pogłębione znieczulenie skóry może doprowadzić do uszkodzenia tkanek oraz samego tatuażu .

Wake up Beauty

 utrzymuje efekt znieczulenie oraz zwężenia naczyń krwionośnych do 2 godzin od zastosowania.

 


Lidokaina 12% Wake up Beauty

Preparat Wake up Beauty Lidokaina 12%, jest preparatem w formie kremo-żelu miejscowo znieczulającego do stosowania zewnętrznego.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
Lidokaina 12%

ZASTOSOWANIE: Preparat do miejscowego znieczulenia skóry przed i w trakcie i w trakcie wykonywania zabiegu. Nie należy przechowywać otwartego preparatu, preparat należy zużyć po otwarciu.

SPOSÓB DZIAŁANIA: Lidokaina Wake up Beauty jest miejscowym środkiem znieczulającym typu amidowego. Lidokaina blokuje przewodzenie impulsów nerwowych, co daje efekt znieczulający. Skala znieczulenia skóry zależy od czasu pozostawienia preparatu na skórze i od zastosowanej dawki oraz indywidualnej wrażliwości na ból. Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego.

SPOSÓB UŻYCIA: Preparat wyłącznie do użytku zewnętrznego, nałożyć warstwę kremu na nie uszkodzoną skórę, odczekać od 10 do 30 minut, zmyć krem i przystąpić do zabiegu. Aby przyspieszyć działanie kremu, można na krem zastosować folię (opatrunek okluzyjny). Stopień znieczulenia skóry zależy od czasu pozostawienia preparatu na skórze i od skóry, proces nałożenia preparatu można powtórzyć.

Nie na leży stosować oraz mieszać produktu WAKE UP BEAUTY Lidokaina z innymi preparatami. Ważne jest dokładne zmycie kremu WAKE UP BEAUTY Lidokaina 12% preparatem dezynfekującym i solą fizjologiczną.

ZALECANA DAWKA: WAKE UP BEAUTY Lidokaina 12% jest przeznaczona do użytku zewnętrznego oraz miejscowego zastosowania na skórę u dorosłych. Nie zaleca się przekraczania zaleconej dawki (maksymalnie 1 opakowanie 20 gramowe na dobę / 1 zabieg). Nie należy stosować na większy obszar ciała niż 300 cm2.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Unikać kontaktu kremu z oczami. W obszarze oczu należy zachować szczególną ostrożność, omijać obszary skóry pod oczami i powieki.

W razie kontaktu kremu z oczami, należy w trybie natychmiastowym przemyć oko czystą wodą oraz niezwłocznie skontaktować się z lekarzem okulistą.

 

Zapraszamy do współpracy hurtowników i kliniki:

Przy zakupie:

od 1 do 4 sztuk cena 45zł/szt

od 5 do 15 sztuk cena 39zł/szt

od 16 do 50 sztuk cena 35zł/szt

powyżej 50 sztuk cena do negocjowalna

Opinie o produkcie (0)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl